Jak dostawać polecenia w internecie

Praca dla nieletnich – czyli czy nastolatkowie mogą liczyć na dobrze płatne zajęcie?

To pytanie nurtuje wszystkich maniaków internetowego zarabiania, zdobywanie poleconych nie jest łatwą rzeczą, ale nie niemożliwą. W tym wpisie ujawnię skuteczne tajniki zdobywania poleconych, niektóre z nich wymagają czasu i poświęcenia, niektóre natomiast mogą dać szybkie efekty, jednak mogą kosztować.

Możesz budować listę swoich odbiorców

Jedną z najbardziej efektywnych metod pozyskiwania poleconych jest długofalowe budowanie listy odbiorców, podczas budowania listy postaraj się również o dobre relacje z twoimi partnerami, np przez facebooka. Tego typu przedsięwzięcie zajmuje troche czasu, ale może dać bardzo wymierne efekty. Możesz stworzyć fanpage/bloga na dany temat i wrzucać co jakiś czas linka do swoich stron przechwytujących, zaoferuj swoim odbiorcom darmowy kurs/ebooka lub po prostu coś wartościowego, co nakłoni ich do subskrybcji.

Do tego typu działań potrzebować będziesz odpowiednich narzędzi typu autoresponder, landing page etc. Jedną z najpopularniejszych stron która oferuje Ci różnorodne, potrzebne narzędzia to GetResponse.Przykładowo budujesz listę odbiorców, następnie jednym przyciskiem możesz wysłać do wszystkich swoich subskrybentów emaila dotyczącego danej oferty. Promować możesz programy partnerskie, afilacyjne lub swoje produkty. Wszystko jest zależne od danego targetu.

Możesz kupować ruch od innych osób które posiadają swoją listę.

Metoda szybka, jednak może być kosztowna, jeśli nie masz swojej listy mailingowej, możesz kupować tzwsolo ads. Posłuże się przykładem bo będzie mi wygodniej, ktoś ma listę 50 000 subskrybentów i wyśle maila z twoją ofertą do swoich odbiorców. Zaletą tego jest to że płacisz za wejścia. Ceny wahają się od 0.30 do 0.70$ za wejście. Tego narzędzia używam głównie do promowania programów revshare, jednak Ty możesz promować np produkty z Clickbank czyli Ebooki. Pamiętaj, zasada numer jeden podczas kupowania solo ads, podczas zlecenia wysyłki twojego maila, pierwszy link w jaki ma wejść potencjalny partner to strona przechwytująca, wtedy nawet jeśli osoba nie zdecyduje się zakupić produktu lub zarejestrować w danym programie, będziesz miał jej adres email w swojej bazie, dzięki czemu będziesz mógł zaproponować w przyszłości inne produkty, na które może skusić się twój partner.

Gdzie kupić SOLO ADS ?

Narzędziem które ja używam do zlecania wysyłki mailingowej to platforma UDIMI. Musimy być świadomi tego że jest to opcja na rynek anglojęzyczny, jednak jest to bardzo opłacalne. Zaletą tego serwisu jest to że mamy wgląd do opinii i feedbacków poszczególnych sprzedawców, dzięki czemu możemy mieć pewność że osoba z której usług korzystamy jest konkretna i może zaoferować nam to, czego oczekujemy.

Zyskaj poleconych dzięki YouTube

Kolejną opcją jest największa platforma na świecie czyli Youtube. Jeśli chcesz pozyskać poleconych to wrzucaj filmy dotyczące danego produktu lub usługi, mogą być to tutoriale, które moga być bardzo przydatne dla oglądających, pamiętaj o tym żeby pod filmem udostępnić kontakt do Ciebie, czy to fanpage, email, strona przechwytująca lub blog. Zeby film miał wejścia możesz go promować po grupach tematycznych na facebooku, ewentualnie dobrze go otaguj. Kiedy ja udostępniam filmy na Youtube, najpierw korzystam z narzędzia Google Keyword Planner pomaga mi ono w dopasowywaniu odpowiednich słów kluczowych, które kopiuje i wklejam w tagach pod filmem. Im więcej film ma wejść tym większe masz szanse na zdobycie poleconych.

Udzielaj się na forach tematycznych

Jeśli interesujesz się danym tematem, np są to programy revshare, udzielaj się na forach tematycznych dotyczących zarabiania w internecie, pamiętaj o tym żeby umieszczać w sygnaturce link do twojego fanpage lub bloga, dosyć że możesz zyskać wartościowe wejścia do siebie na stronę, to również masz zewnętrzne odnośniki które pomogą w pozycjonowaniu serwisu.

Dodaj komentarz