Reklamy pożyczek, kredyty bez BIK – czy to się opłaca?

Reklamy pożyczek, kredyty bez BIK – czy to się opłaca?

Ciężko jest połączyć ofertę kredytu online z niskim oprocentowaniem.

Na dzień dzisiejszy możemy stwierdzić, że jesteśmy jedyną firmą na rynku, której się to dotychczas udało. Świadczymy najwyższą jakość usług a jednocześnie oprocentowanie naszych pożyczek jest najniższe. Dodatkowo, oferujemy kredyty online – dostępne zza ekranu komputera z dostępem do Internetu. Chcąc otrzymać pożyczkę bez wychodzenia z domu, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszej oferty.

Niezależne ankiety potwierdzają – według konsumentów, strona kredytbezbik3.pl jest najwłaściwszym wyborem jakiego może dokonać potrzebujący gotówki człowiek. Jak odróżnić dobrą ofertę od tej niskiej jakości? Po pierwsze, unikajmy ofert będących mocno reklamowanych.

Logicznym jest stwierdzenie, że Ci, którzy wydają najwięcej na reklamę, muszą odbić gdzieś swoje koszty. W przypadku firm pozabankowych, jedyną opcją zwiększenia przychodów jest zwiększenie oprocentowania pożyczek. Odbija się to niekorzystnie na konsumentach. Mówiąc wprost, przepłacają oni za kredyty bez BIK. Ponoszą na sobie koszty pozyskania ich jako klienta. Z tego powodu, najlepszym rozwiązaniem jest korzystać z oferty firm z polecenia. Takie instytucje nie ponoszą nakładów na reklamę.

Dzięki temu są w stanie zaoferować oprocentowanie o wiele niższe niż te konkurencji, która intensywnie się reklamuje.

Jeżeli są Państwo przedstawicielem racjonalnej grupy konsumentów, polecam korzystać z pożyczek online. To rozwiązanie zbiera coraz większe rzesze zwolenników. Wśród zalet wymienia się: łatwość uzyskania kredytu, niskie oprocentowanie, możliwość łatwego i szybkiego sprawdzenia stanu naszego zadłużenia. Do minusów można zaliczyć jedynie fakt, że zawierając umowę kredytową, nie mamy bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem banku czy innej instytucji. Myślę jednak, że dla większości z nas, nie jest to duża przeszkoda.

Jak wygląda cała procedura udzielania kredytu bez BIK?

Najpierw musimy zadecydować jaka kwota pożyczki nas interesuje. Istnieje możliwość zaciągnięcia chwilówki bądź kredytu konsumenckiego w rozmiarach od 50zł do nawet 5000zł. Jeżeli już podjęliśmy decyzję, wypełnijmy aplikację na stosownej podstronie naszego serwisu. Będziemy musieli podać podstawowe informacje o sobie takie jak: Imię i Nazwisko, Adres Zamieszkania, Kod Pocztowy oraz informacje o zatrudnieniu. Dzięki temu, nasz serwis będzie w stanie dobrać dla Państwa ofertę o najlepszych parametrach – chodzi tu o oprocentowanie i okres spłaty.

Po wysłaniu wniosku, w ciągu 5 minut powinien do nas zadzwonić przedstawiciel firmy pozabankowej. Zapyta on o kilka innych danych – w międzyczasie możemy zadać mu nurtujące nas pytania. Będzie on bardzo skory na nie odpowiedzieć.

Co ważne, samo wypełnienie ankiety i odebranie telefonu do niczego nas nie zobowiązuje. W każdej chwili możemy przerwać procedurę poprzez nie kontynuowanie kroków aplikacji. Umowa jest wiążąca dopiero wtedy kiedy podamy dane swojego dowodu osobistego i złożymy podpis na umowie kredytowej. Do tego momentu, nie istnieje więź pożyczkodawca-pożyczkobiorca. Jeżeli do tej pory wszystko przebiegło pomyślnie, pozostaje nam czekać na środki, które powinny do nas dotrzeć do godziny czasu ( zależnie od naszego banku ).