Taxi dla firm w Serocku – czy warto zamawiać?

Taxi dla firm w Serocku – czy warto zamawiać?

 

Usługa transportu indywidualnego dla firm i instytucji staje się obecnie coraz popularniejsza i coraz więcej pracodawców wybiera dla swoich pracowników tę opcję podróżowania. Wydawać by się mogło, że zamawianie taksówki na przejazd do ośrodka na konferencję czy szkolenie wiąże się z dodatkową opłatą za „szofera”, jednak plusy, które wynikają z zamówienia własnego kierowcy „na telefon” znacznie przewyższają ewentualne dodatkowe opłaty. W skrajnych przypadkach dodatkowe koszty są o wiele niższe niż koszt amortyzacji własnych busów oraz utrzymania firmowej floty pojazdów, która na czas transportu pracowników nie może być wykorzystywana do innych celów. Poniżej przedstawiamy ofertę kilku firm taxi w Serocku oferujących usługi taksówkarskie nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla firm czy biznesu.

Jaką taksówkę w Serocku wybrać?

W mieście Serock oraz okolicy swoje usługi oferuje wiele firm zajmujących się transportem osób i mienia. Taksówki większości z nich spotkać można na postoju taxi w Serocku przy ulicy Nasielskiej. Nie każda oferuje jednak taki sam wysoki standard i komfort podróżowania. Dobre firmowe taxi powinno mieć na pokładzie terminal płatności bezgotówkowych, posiadać rabaty dla stałych klientów oraz umożliwiać estymację wydatków na przewóz między wybranymi miejscami. Ważne, aby przejazdy mogły odbywać się całodobowo, a sama firma oprócz usług transportu osób i mienia oferowała także dowóz zakupów czy inny specjalnie usługi z oferty taxi dla biznesu. Dobrym przykładem takiej firmy jest prezentowana przez nas Taksówka w Serocku, której taksówkarze są w większości mieszkańcami Serocka, znają tutejsze hotele, lokalne restauracje oraz drogi dojazdowe z i do Serocka, i pomogą tobie i twojej firmie szybko i komfortowo dotrzeć do celu podróży.

Cennik taxi – czy to się opłaca?

W porównaniu do transportu masowego podróżowanie taksówką jest o wiele droższe, jednak umożliwi ono szybki i efektywny transport niewielkiej ilości pracowników. Taksówki są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie nie opłaca się wynajmować większego busa, a więc gdzie konieczny jest transport od dwóch do ośmiu osób. W tego typu sytuacjach cena za osobę może wynieść nie więcej niż 20zł, co w porównaniu z komfortem przejazdu wydaje się kwotą relatywnie niską.

Ile zapłacę za kurs Warszawa-Serock?

Ceny przejazdów z Warszawy do Serocka zależne są od dnia oraz godziny, w których zamierzamy podróżować. Średni koszt przejazdu waha się od 2 do 6 zł za kilometr. W większości dobrych firm istnieje jednak możliwość ustalenia ceny za przejazd z góry, dzięki temu nie spotka nas niemiła niespodzianka.

Dodaj komentarz