Catering dietetyczny dla wymagających – na co zwracać uwagę?

Catering dietetyczny dla wymagających – na co zwracać uwagę?

Firm oferujących catering dietetyczny jest coraz więcej, zwłaszcza w dużych miastach, jednak nie wszystkie z nich spełnią oczekiwania osób bardzo wymagających. W takim razie, na co należy zwracać uwagę, wybierając dietę pudełkową, aby nie być rozczarowanym?

Możliwości personalizacji

Możliwości personalizacji to pierwsza rzecz, na którą powinny zwrócić uwagę osoby wymagające. Chodzi tutaj o możliwość doboru m.in. rodzaju diety (czyli na przykład tego, czy dieta ma być wegańska, czy ma być dietą ketogeniczną, czy też dietą bezglutenową), a także jej kaloryczności (dla jednej osoby bowiem optymalna dieta będzie miała 1500 kalorii dziennie, a dla drugiej może to być już 2500) i ilości dostarczanych codziennie posiłków.

Osoby bardziej wymagające będą interesowały zapewne przede wszystkim pełne pakiety aż 5 posiłków dziennie, dzięki którym nie będzie się trzeba już martwić samodzielnym przygotowaniem jakichkolwiek potraw. Alternatywnie jest możliwość wyboru pakietu podstawowego z 3 posiłkami lub samego obiadu.

Warta uwagi jest możliwość dostosowania częstotliwości dostarczania posiłków, czyli na przykład pominięcia ich dostawy w niedzielę (i/lub sobotę), kiedy nawet najbardziej zapracowane osoby mogą wreszcie mieć czas, aby ugotować coś samodzielnie.

Opinie dotychczasowych użytkowników

Opinie dotychczasowych użytkowników są zawsze bardzo cenne, szczególnie, jeśli są to osoby, które z danej diety pudełkowej korzystają już od dłuższego czasu i w związku z tym są w stanie rzetelnie ocenić nie tylko smak i jakość produktów, ale też takie kwestie, jak różnorodność posiłków. Nikt w końcu nie chce powtarzalnej diety, która już po kilku dniach zacznie się nudzić.

Wartościowych opinii możemy szukać m.in. w wizytówce Google Moja Firma cateringu, na forach i w mediach społecznościowych. Bez problemu można także znaleźć szczegółowe recenzje, czy to na blogach, czy na przykład na YouTube.

Który catering dietetyczny dla wymagających wybrać?

Często polecaną dietą pudełkową jest FitApetit – catering Rzeszów. Wyróżnia go duża ilość oferowanych diet, szerokie możliwości personalizacji, a także bardzo smaczne i kreatywne dania. Jest to catering dietetyczny tworzony właśnie z myślą o osobach wymagających, którym zależy na wysokiej jakości spożywanych posiłków.

Warto wiedzieć, że catering ten umożliwia zakup 2 lub 3-dniowego pakietu próbnego. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby przekonać się na własnej skórze, dlaczego tak wiele osób z niego korzysta i go poleca. Jest on dostępny nie tylko w Rzeszowie, ale też w wielu innych polskich miastach.

Dodaj komentarz