Prezenty na święta – czego potrzebuje Twój mężczyzna?

Prezenty na święta – czego potrzebuje Twój mężczyzna?

Prezenty na święta - czego potrzebuje Twój mężczyzna?

Wybór odpowiedniego prezentu dla mężczyzny to nie lada wyzwanie. Żeby sprawić przyjemność swojemu facetowi trzeba się niekiedy mocno głowić nad tym, czego tak naprawdę potrzebuje. Każda osoba jest inna i nie da się stworzyć listy prezentów, która zadowoliłaby każdego faceta, ale istnieje trochę uniwersalnych pomysłów, które z pewnością da się dopasować do osoby, którą chcemy obdarować.

Prezenty dla stylowego mężczyzny

Jeśli Twój facet lwią część czasu spędza w garniturze i widać, ze lubi klasyczny, szykowny styl, warto sprawić mu prezent, który pomoże mu wyglądać jeszcze lepiej:

  • Zestaw do czyszczenia i pastowania obuwia – buty skórzane noszone są podczas ważnych okazji. Warto więc zadbać o to, by wyglądały jak najlepiej. Krem lub pasta, wosk i szczotka mogą okazać się znakomitym pomysłem.
  • Wieszaki do garnituru – Takie rzeczy jak garnitur czy koszule powinny być odpowiednio przechowywane. Eleganckie wieszaki z drewna przeznaczone specjalnie do garniturów mogą okazać się znakomitym wyborem.
  • Torba do przewożenia garnituru – Twój mężczyzna jeździ często w delegacje? Specjalna torba do przewożenia garnituru z pewnością ułatwi mu tego typu podróże, a także sprawi, że na ważnym spotkaniu jego garnitur nie będzie pomięty.
  • Krawat/mucha/spinki do mankietów – Nie ma opcji, że ten prezent nie wywoła uśmiechu na twarzy mężczyzny. Taki prezent będzie wykorzystany przez większość mężczyzn, niezależnie od tego czy elegancki stój wykorzystują na co dzień czy tylko od święta.

Prezenty dla łowcy wrażeń

Mężczyzna lubiący podróżować i szukający przygód ucieszy się z każdej błahostki, która mu podarujemy. Warto więc zainteresować się takimi rzeczami jak:

  • Wyprawka na siłownię – Może to być torba lub strój sportowy lub nawet zestaw suplementów. Każda z tych rzeczy podniesie motywację faceta do regularnych treningów i zapewni im komfort ćwiczenia.
  • Pakiet wrażeń – Obecnie nie ma problemu, żeby dostać kupon na lot szybowcem lub skok ze spadochronem, który obdarowany może wykorzystać kiedy będzie miał na to ochotę. Każdy obdarowany rozpłacze się ze szczęścia, gdy dostanie od nas np. karnet na strzelnicę.
  • Słuchawki bezprzewodowe – Jeśli Twój wybranek to zapalony sportowiec, warto zadbać o to, by nie musiał męczyć się z plątającymi się kablami w trakcie treningu, gdy słucha swojej ulubionej muzyki.
  • Zegarek – Najlepiej taki z GPS i pomiarem aktywności organizmu. Może to być znakomity prezent dla każdego maniaka sportu.
  • Zestaw do survivalu – Dobry scyzoryk, kuchenka turystyczna, hamak lub nowy namiot to bardzo dobry pomysł na prezent dla każdego łowcy wrażeń.

Prezenty uniwersalne

Bez względu na to, z jakim typem mężczyzny przychodzi nam żyć, z pewnością każdy ucieszy się z takiego prezentu jak np. książka, maszynka do golenia lub perfumy czy inne kosmetyki. Dużym ułatwieniem jest jeśli Twój facet jest brodaczem. Wtedy może od nas dostać zestaw kosmetyków do brody lub opłaconą wizytę u barbera i z pewnością uczyni go to najbardziej szczęśliwym człowiekiem na ziemi. I to wszystko dzięki Tobie!

Więcej informacji

Na stronie http://www.ministerstwogadzetow.com/prezenty.html dostępne są pomysły na prezenty dla każdego. Zobacz, jeżeli szukasz ciekawego i nieszablonowego pomysłu.

Dodaj komentarz